Магнітні бурі на 8 — 14 липня

Магнітні бурі на 8 — 14 липня

За попередніми прогнозами учених-астрологів, цього тижня у космічній погоді очікуються слабкий та помірний рівні геомагнітної насиченості магнітосфери Землі

Слабкий рівень геомагнітної напруженості прогнозують 9, 10, 11 липня. У ці дні особи із підвищеною чутливістю до впливу магнітосфери можуть відчувати втрату рівноваги та координації, утруднення зосередженості та прийняття рішень, підвищену втомлюваність, погіршення настрою, зниження самооцінки та впевненості, головний біль, слабкість та порушення балансу і координації.

Помірний рівень геомагнітної напруженості, як передбачають учені, слід очікувати 8, 12, 13 та 14 липня. У ці дні особи, чутливі до впливу магнітосфери, можуть відчувати головний біль, слабкість та дратівливість, зниження психічної стабільності, підвищену агресивність, зниження самооцінки та впевненості, порушення сновидінь, погіршення зору та слуху, утруднення мови та мислення, підвищену чутливість до електромагнітних випромінювань, запаморочення, нудоту та втрату рівноваги, посилення хронічних захворювань.

Щоб убезпечити здоров’я і самопочуття від впливу геомагнітних перепадів, більше гуляйте на свіжому повітрі, вживайте достатньо води та відмовтеся від шкідливої їжі та напоїв, намагайтеся не перевтомлюватися та уникати стресів, тримайте під рукою необхідні ліки та стежте за своїм артеріальним тиском. Якщо ж відчуваєте посилене нездужання — звертайтеся до лікаря.

Читайте також