ЕКСПРЕС.РВ

 Політика   Надзвичайні події   Кримінал   Соціум   Влада   Культура   Освіта   Спорт   Економіка   Відпочинок   Реклама
«Наша Україна» вимагає змінити Держбюджет на 2012 рік в інтересах людей – ЗАЯВА
16:59 24 October 2011

Партія вимагає спрямувати додаткових 11 млрд. грн. на соціальні програми за рахунок силовиків та влади.

 Проект Державного бюджету на 2012 рік, ухвалений Верховною Радою в першому читанні, повністю ігнорує потреби звичайних громадян.

 Суть проекту бюджету, який просуває уряд і парламентська більшість, - це зростання видатків на утримання влади і скорочення соціальних програм.

 Депутати від владної більшості мають намір використати бюджетні кошти як ресурс своєї передвиборчої парламентської кампанії. Лобіюючи збільшення фінансування для «своїх» округів, депутати від влади хочуть за бюджетний рахунок підняти власний рейтинг.

 Під час підготовки проекту Держбюджету до прийняття в першому читанні жодної поправки від опозиційних фракцій, в тому числі від депутатів-«нашоукраїнців», не було враховано.

 Ми вносимо конкретні пропозиції, щоб повністю змінити підходи, запропоновані владою.

 «Наша Україна» пропонує внести в проект Державного бюджету на 2012 рік зміни, які дозволять додатково спрямувати більше 11 млрд. грн. на збільшення фінансування соціальних програм.

 

Ми пропонуємо направити ці кошти на такі пріоритетні напрямки:

 ·        Наблизити рівень прожиткового мінімуму та, відповідно, зарплат, пенсій та соціальних виплат до рівня реального прожиткового мінімуму, оскільки у разі прийняття бюджету в нинішньому варіанті на кінець 2012  року розрив між реальним та офіційним розміром мінімальної зарплати буде майже 700 грн.

 ·        Встановити посадовий оклад працівників 1-го тарифного розряду на рівні прожиткового мінімуму, оскільки передбачені 773 гривні - на 300 гривень менше, ніж прожитковий мінімум, встановлений нинішнім бюджетом.

 ·        Збільшити розмір субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт, на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та іншим соціально вразливим групам населення. Зараз розміри допомоги розраховані на основі заниженого розміру прожиткового мінімуму, що призведе до погіршення рівня життя цих громадян.

 ·        Збільшити видатки на Міністерство охорони здоров’я, оскільки через постійне недофінансування медичної галузі більше 90% виділених коштів йде лише на утримання мережі, в той час як на лікування громадян коштів майже не залишиться. Зокрема, ми пропонуємо:

 o            направити 1, 7 млрд. грн. на встановлення з 1 січня 2012 року надбавки  у розмірі 50% посадового окладу медичним працівникам (148,6 тис.  штатних посад), які працюють у закладах охорони  здоров’я, розташованих у сільській місцевості  та селищах міського типу.

 o            збільшити видатки на придбання витратних матеріалів та ліків для закладів охорони здоров'я щонайменше на 1 млрд. грн.

 ·        Збільшити витрати на  оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги щонайменше на 40 млн. грн., оскільки в проекті бюджету заплановано надати на 22% менше путівок, ніж у  2011 році.

 ·        Збільшити видатки на надання матеріальної допомоги для інвалідів та малозабезпечених непрацюючих громадян до необхідного рівня, оскільки бюджетом передбачено суттєве скорочення цих програм. Порівняно з 2010 роком у 5 разів зменшиться кількість інвалідів та в 6 разів - кількість малозабезпечених громадян, яким буде надано допомогу.

 ·        Збільшити на 5 млрд. дотації Пенсійному фонду та направити ці кошти на зменшення розриву між мінімальною пенсією та реальним рівнем прожиткового мінімуму.

 ·        Збільшити фінансування програми, направленої на працевлаштування молоді за допомогою надання дотацій роботодавцю на 75 млн., оскільки 25 млн. грн, виділених у бюджеті, дозволить працевлаштувати лише 10% від щорічної кількості тих випускників, які опиняються без роботи та звертаються до центру зайнятості.

·        Збільшити фінансування програми надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла до 500 млн. грн. та програми часткової компенсації відсоткової ставки кредитів для молоді на будівництво (реконструкцію) та придбання житла до 200 млн. грн., оскільки в нинішньому проекті бюджету планується, що кількість житлових кредитів, наданих молоді, буде смішною в загальних масштабах проблеми – 196.

 ·        Передбачити в бюджеті кошти на державну підтримку інвестиційних проектів малого бізнесу  в розмірі 1 млрд. грн. та збільшити видатки на Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва на 20 млн. грн. Це, зокрема, сприятиме зменшенню безробіття.

 ·        Збільшити видатки за програмою "Українська книга ” до 60 млн. грн.

 ·        Збільшити на 10 млн. грн. (до 13,78 млн. грн.) розмір фінансування на державні премії, стипендії та гранти в галузі науки і техніки, який бюджетом пропонується скоротити втричі.

Ми пропонуємо такі джерела фінансування для покращення соціального захисту громадян:

·        Зменшити фінансування Міністерства внутрішніх справ щонайменше на 1,7 млрд. грн., - до 12,73 млрд. Змінити принцип роботи цієї структури, відмовитись від  погоні за «плановими» показниками.

·        Скоротити видатки на Генеральну прокуратуру щонайменше на 1млрд. грн. та видатки на СБУ на 300 млн. грн.

·        Зменшити видатки на  Міністерство юстиції на 1 мільярд гривень.

·        Зменшити  видатки Державної податкової служби на 1,5 мільярдів гривень, за рахунок  спрощення податкової системи та скорочення необґрунтованих повноважень. 

·        Видатки на будівництво, реконструкцію та реставрацію об'єктів Державного управління справами скоротити  щонайменше на 60 млн. грн. до 28,48 млн. грн.

 ·        Скоротити забезпечення перевезень вищих посадових осіб держави авіаційним транспортом на 100 млн. грн. - до 87,9 млн.

 ·        Залишити на рівні минулого року забезпечення діяльності Президента України та Адміністрації Президента, яке в цьому році планується збільшити на 30,1 млн. грн.

 ·        Скоротити фінансування Управління державної охорони щонайменше на 100 млн. грн. Пропонуємо зменшити кількісний склад структури та обмежити її використання високопосадовцями.

 ·        Зменшити фінансову підтримку санаторно-курортного комплексу Управління справами Верховної Ради на 30 млн. грн. - до 57,124 млн. грн.

 ·        Скоротити фінансову підтримку санаторно-курортних закладів ДУС на 40 млн. – до 73,03 млн. грн.

 ·        Скасувати видатки на окреме медобслуговування депутатів та керівного складу органів державної влади (381,4млн. грн).  Представники влади на рівні  з усіма мають отримувати медичні послуги в звичайних лікарнях, або оплачувати їх у приватних лікарнях.

·        Здійснити продаж третини автопарку органів влади.

·        Скоротити державну підтримку вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції на 4 млрд. (з 6,8 млрд. до 2,8 млрд.).

Теми
Політика
Надзвичайні події
Кримінал
Соціум
Влада
Культура
Освіта
Спорт
Економіка
Відпочинок
Реклама
Останні новини
08.05.13 Прокуратура: рішення про реорганізацію дільничних лікарень у Дубенському районі – незаконне
Прокуратура Рівненської області погодилась із аргументами народного депутата Валентина Королюка і визнала рішення Дубенської районної ради про реорганізацію Варковицької, Вербської та Смизької дільничних лікарень таким, що не відповідає вимогам законодавства. Про це йдеться у відповіді обласної...
29.04.13 Вирішення проблем області – спільними зусиллями
У ході спільної зустрічі народних депутатів від Рівненщини та голів обласної державної адміністрації та обласної ради були обговорені питання співпраці для вирішення болючих проблем соціально-економічного розвитку Рівненщини. Голова облдержадміністрації Василь Берташ запросив депутатів обговорити...
29.04.13 Гурби-Антонівці: гартування молодих
Минулої неділі вже водинадцяте в квадраті кременецьких лісівміж неіснуючим селом Гурби на Рівненщині та селом Антонівці на Тернопіллі стартувала теренова гра «Гурби-Антонівці-2013». 28 квітня спортивно-патріотична теренова гра для сміливих та витривалиххлопців і дівчат урочисто...
СтатистикаPowered by  MyPagerank.Net
Счетчик и проверка тИЦ и PR
Архів новин
2018 рік
 - січень
 - лютий
 - березень
 - квітень
 - травень
2017 рік
 - січень
 - лютий
 - березень
 - квітень
 - травень
 - червень
 - липень
 - серпень
 - вересень
 - жовтень
 - листопад
 - грудень
2016 рік
 - січень
 - лютий
 - березень
 - квітень
 - травень
 - червень
 - липень
 - серпень
 - вересень
 - жовтень
 - листопад
 - грудень
2015 рік
 - січень
 - лютий
 - березень
 - квітень
 - травень
 - червень
 - липень
 - серпень
 - вересень
 - жовтень
 - листопад
 - грудень
2014 рік
 - січень
 - лютий
 - березень
 - квітень
 - травень
 - червень
 - липень
 - серпень
 - вересень
 - жовтень
 - листопад
 - грудень
2013 рік
 - січень
 - лютий
 - березень
 - квітень
 - травень
 - червень
 - липень
 - серпень
 - вересень
 - жовтень
 - листопад
 - грудень
2012 рік
 - січень
 - лютий
 - березень
 - квітень
 - травень
 - червень
 - липень
 - серпень
 - вересень
 - жовтень
 - листопад
 - грудень
2011 рік
 - січень
 - лютий
 - березень
 - квітень
 - травень
 - червень
 - липень
 - серпень
 - вересень
 - жовтень
 - листопад
 - грудень
2010 рік
 - січень
 - лютий
 - березень
 - квітень
 - травень
 - червень
 - липень
 - серпень
 - вересень
 - жовтень
 - листопад
 - грудень
2009 рік
 - липень
 - серпень
 - вересень
 - жовтень
 - листопад
 - грудень
Реклама

Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть
© 2009-2012 Редакція он-лайн газети Експрес.РВ