Що скаже про вас поза, в якій ви спите?

Що скаже про вас поза, в якій ви спите?

Яку музику ви слухаєте? Який одяг носите? Чим декоруєте оселю? А зустрівши знайомого, руку міцно потискаєте? Кажуть, що усі ці деталі можуть дуже багато розповісти про кожного з нас. Вірите чи ні, але й поза, в якій ви щовечора засинаєте, не менш красномовна з цього приводу. Однак, на відміну від усвідомленого вибору музики чи одягу, поза, в якій ви спите, — це несвідоме. Цікаво, який тип особистості ваш? Тоді читайте статтю.

У позі ембріона.

Найбільш поширена поза (як стверджують не лише британські вчені). Цікаве спостереження — такій позі віддають перевагу вдвічі більше жінок, аніж чоловіків. Соньки, які регулярно засинають саме так, на перший погляд здаються власниками жорсткого характеру. Але коли ви пізнаєте їх ближче, то помічаєте, що це доволі чутливі й добродушні люди.

Порада: якщо в любителях цієї пози ви впізнали і себе, то для кращого і здоровішого сну рекомендується класти між колін подушку, хоча б маленьку. Це знизить напругу у м’язах та спині.

Солдатиком.

Ви спите на спині, рівненько, склавши руки вздовж тіла? Тоді ви стримані, спокійні, але вимогливі до себе та інших. Зауважте, регулярне спання у такій позі може призвести до виникнення проблеми хропіння.

Порада: «солдатикам» варто подбати в першу чергу про матрац. Обирайте моделі жорсткі чи хоча б із середнім рівнем жорсткості.

 Вільне падіння.

Неодмінно на животі, з повернутою набік головою, а в обіймах — улюблена подушка. Впізнаєте себе? Комунікабельного екстраверта, людину відверту, але все ж дещо вразливу — критику ви не дуже полюбляєте. Рішення приймаєте швидко, але стресових ситуацій намагаєтеся уникати.

Порада: не найздоровіша поза, тому що в ній м’язи шиї не відпочивають, але якщо в іншій вам не спиться, тоді обирайте максимально низьку подушку. Чи підкладайте подушку ще й під живіт — однією не обійтися.

Зіркою.

«Зірки» сплять на спині, розкинувши руки навколо подушки. Теж так робите? Тоді ви з тих, хто завжди готовий допомогти, вислухати і просто бути гарним другом. Парадоксально, але «зірки» — інтроверти і не люблять бути в центрі уваги. Але, як і «солдатики», з часом можуть почати похропувати…

Порада: спеціалісти радять під коліна класти подушку. Причина все та ж — уникнення перенапруження у м’язах.

Горілиць.

Спите на спині, заклавши руки за голову чи подушку, — вітаємо, ви здебільшого людина оптимістична й безтурботна і, що б не трапилося, по життю йдете з усмішкою. Друзі для вас — пріоритет номер один. Такі люди мають великі очікування від життя.

Порада: просто насолоджуйтеся життям… і сном!

На спині.

Якщо ви звикли спати на спині, ваш партнер, швидше за все, звик до хропіння. З плюсів — такі люди можуть дати лад у будь-якій життєвій ситуації та добре сприймають нову інформацію. Вони впевнені у собі, інколи занадто самовпевнені.

Порада: вам потрібна низька, не дуже м’яка подушка для спеціальної підтримки шиї, тому що хребет повинен бути у природному положенні.

Читайте також