Магнітні бурі у лютому: коли очікувати тривалу та найсильнішу
У лютому прогнозують кілька магнітних бур, які можуть впливати на метеозалежних людей.
Геомагнітні бурі - це порушення магнітного поля Землі, спричинені спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв'язку, а також людське здоров'я. Навіть невелике підвищення активності може вплинути на здоров'я, пише unian.
Коли магнітні бурі в лютому
Прогноз магнітних бур на лютий передбачає три магнітні бурі. Перша в місяці слабка магнітна буря очікується на початку місяця - 4 і 5 лютого. Її потужність досягне 4 балів. Потім прогнозується тривала і сильна магнітна буря в середині місяця - з 17 по 20 лютого. Активність Сонця 17 числа буде слабкою, потім 18 і 19 лютого підвищиться до середньої, а 20 лютого знову знизиться. Остання підвищена сонячна активність у місяці буде 24 і 25 лютого. 24 числа буря буде середньою, а 25 - слабкою.
Важливо пам'ятати, що прогноз на такий тривалий період є неточним і може змінюватися протягом лютого, оскільки передбачити поведінку Сонця за місяць неможливо.
Як впливають на людину магнітні бурі
Вплив магнітних бур на здоров'я не до кінця вивчений науковцями. Але вони довели, що коливання сонячної активності впливають на людей, які перебувають на великій висоті - наприклад, на космонавтів, пілотів і пасажирів літаків.
Які симптоми у людини при магнітних бурях
Вплив бур частіше за інших відчувають метеозалежні і літні люди, вагітні жінки і власники хронічних хвороб. Найчастіші симптоми магнітної бурі:
* запаморочення, головний біль;
* нудота;
* біль у суглобах і м'язах;
* підвищення артеріального тиску;
* підвищена температура;
* сонливість або безсоння;
* сильна втома, безсилля.
У більшості людей магнітні бурі не викликають серйозного нездужання. Тому надмірно накручувати себе не варто. Щоб магнітні бурі не нашкодили здоров'ю, дотримуйтеся правил здорового способу життя у небезпечні дні. Більше рухайтеся, ходіть пішки, зробіть зарядку. Не їжте смажену, жирну та гостру їжу. Уникайте фастфуду та солодощів. Їжте більше овочів, фруктів, зелені, риби. Пийте більше води - не менше 1,5 літра на добу. Регулярно провітрюйте кімнату, в тому числі і перед сном. Проводьте більше часу на свіжому повітрі. Спіть не менше семи годин на добу, а також лягайте спати в один і той же час.