Магнітні бурі на 19 — 25 лютого
За прогнозами учених Центру передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США, цього тижня доведеться давати собі раду навіть із геомагнітними бурями
За попередніми розрахунками учених, розпочнеться (19 лютого) і завершуватиметься (25 лютого) цей тиждень днями зі слабким рівнем геомагнітної напруженості. Під її вплив можуть потрапити переважно метеозалежні особи, у яких можуть виникати головний біль, слабкість, порушення травлення та апетиту, балансу та координації, сонливість, погіршення фізичної витривалості.
20, 21, 22 лютого очікується помірний рівень геомагнітної напруженості. У осіб, що чутливо реагують на геомагнітні перепади, можливі підвищена агресивність, зниження самооцінки та впевненості, порушення сновидінь, погіршення зору та слуху, утруднення мови та мислення, підвищена чутливість до електромагнітних випромінювань, запаморочення, нудота та втрата рівноваги, посилення хронічних захворювань.
23 лютого учені прогнозують на Сонці певну штормову подію, яка принесе на Землю 24 лютого сильну геомагнітну бурю. Відповідно, особам, чий організм реагує на такі сюрпризи космічної погоди, потрібно бути готовим до цього, вживши заходів, щоб пережити цей стрибок. Під час нього можуть спостерігатися зниження працездатності, підвищена стомлюваність та слабкість, зниження імунітету, головний біль, дратівливість та зниження робочої ефективності.
Щоб убезпечити здоров’я і самопочуття від впливу геомагнітних коливань, більше гуляйте, пийте достатньо води та відмовтеся від шкідливої їжі, намагайтеся не перевтомлюватися та уникати стресів, тримайте під рукою необхідні ліки та стежте за своїм артеріальним тиском. Якщо ж відчуваєте нездужання — звертайтеся до лікаря.