Березовий сік стимулюватиме функцію нирок

Березовий сік стимулюватиме функцію нирок

Весняний свіжий сік можна вважати, мабуть, одним із кращих дієтичних засобів. Систематичний його прийом має тонізуючу дію. Якщо випивати хоча б по склянці соку на день, почуватиметеся бадьоріше і енергійніше, зникнуть сонливість, пригніченість, втома, пише Високий замок.

Березовий сік — добрий загальнозміцнювальний засіб за різних захворювань. Він має сечогінну дію, стимулює функцію нирок, сприяє виділенню сечової кислоти. Корисний людям із захворюваннями нирок і сечовивідних шляхів.

Прозорий напій зміцнює сили тих, хто має захворювання легенів, артрит або бронхіт. Проте людям із сечокам’яною хворобою та виразкою шлунка варто проконсультуватися з лікарем, перш ніж вирішили оздоровитися за допомогою березового соку.

Але варто розуміти: цей сік — не ліки, а подарований природою засіб, який варто застосовувати у комплексному лікуванні головного болю, кашлю, захворювань суглобів.

З косметичною метою соком берези миють обличчя, коли є вугри, використовують для зміцнення волосся. На основі березового соку можна приготувати корисні та смачні коктейлі. Для цього лише додайте у склянку соку що-небудь з переліченого:

Журавлинний сік. Така суміш здатна повернути гарний настрій, зняти втому після напруженого робочого дня і навіть посприяти вашій кар'єрі, оскільки такий коктейль підвищує активність мозку і збільшує працездатність.

М’ятні листочки. Цей коктейль ефективний при розладі шлунка, його використовують для профілактики гастритів і для того, щоб впоратися з нудотою. Суміш покращує травлення і апетит.

Настій шипшини. Увечері залийте літром окропу 2 жмені ягід шипшини і до ранку настоюйте в термосі. Потім змішайте настій з березовим соком у рівних пропорціях. Цей напій впорається з весняною нестачею вітамінів, зміцнить імунітет, підвищить працездатність і життєвий тонус.

Читайте також