Українці покращили ставлення до вакцинації, – опитування

Українці покращили ставлення до вакцинації, – опитування

У квітні 2021 року 43% українців були готові зробити щеплення від COVID-19 у найближчі декілька місяців, тоді як не готові – 52% респондентів.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Що цікаво: порівняно з березнем, ставлення до вакцинації покращилося. Кількість готових вакцинуватися збільшилася на 10 процентних пунктів (з 33% до 43%), а не готових – зменшилася на 9 процентних пунктів (з 62% до 52%).

Раніше КМІС оприлюднив результати опитування, за якими 29% опитаних українців розповіли, що перехворіли на коронавірусну хворобу COVID-19.

Нагадаємо, в Україні вакцинація від коронавірусу стартувала лише 24 лютого. Першими вакцину проти коронавірусу в Україні отримують медичні працівники. Імунізація проводиться препаратом CoviShield, який виготовляють в індійському Інституті сироватки крові за ліцензією Oxford/Astra Zeneca.

12 березня стало відомо, що термін придатності препарату проти коронавірусу CoviShield закінчується 23 червня 2021 року, тому Україна може не встигнути використати всі дози вакцини.

19 березня міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, коли і яких вакцин слід чекати українцям. За його словами, це будуть вакцини: Astra Zeneca (CoviShield), Pfizer, CoronaVac, Novovax і Bharat Biotech

Читайте також