Найбагатший футболіст і це не Роналду

Найбагатший футболіст і це не Роналду

Оприлюднено статки найбагатших футболістів сучасності. Рейтинг очолив Фаїк Болкіах, який виступає за команду "Чонбурі" з Таїланду.

Статки Болкіаха становлять $20,1 млрд, пише The Sun. Це у 12 разів більше, ніж у Кріштіану Роналду та Ліонеля Мессі разом узятих.

"Болкіах родом із дуже заможної родини. Його батько вважаться одним із найбагатших монархів світу", - сказано в повідомленні.

Болкіах пройшов через молодіжні команди "Саутгемптона", "Лестера" та лондонських "Арсенала" і "Челсі", але шлях в АПЛ собі пробити не зміг.

Фаїк ібні Принц Джеффрі Болкіах - брунейський футболіст, півзахисник клубу "Чонбурі", виступав за збірну Брунею. Член правлячої брунейської династії Болкіах.

Його батько - Джеффрі Болкіах, принц Брунею. Дядько - Хассанал Болкіах, нині правлячий султан Брунею.

Народився 9 травня 1998 року в Лос-Анджелесі, США. Є одним із 18 дітей принца Брунею Джеффрі Болкіаха. Один з його братів - Абдул Хакім Болкіах двічі представляв Бруней на Олімпійських іграх у стендовій стрільбі. Навчався в коледжі Бредфілд. У разі отримання спадщини, яка оцінюється в понад $20 млрд, може стати найбагатшим футболістом світу.

Читайте також