Володимир та Олена Зеленські привітали українців із Днем вишиванки

Володимир та Олена Зеленські привітали українців із Днем вишиванки

Володимир та Олена Зеленські привітали всіх українців із Днем вишиванки, який у нашій країні відзначають кожен третій четвер травня. Цьогорічна дата свята випала на 19 травня.

Про це пише Vogue, передає Рівне Експрес.

Так, Президент України записав вітальне відео, на якому він був одягнений у вишиванку українського бренду Etnodim. Володимир Зеленський вибрав сорочку із піксельним орнаментом дубового листя із символічною назвою Velych. Вишиванка має орнамент дубового листя, який уособлює чоловічу енергію і силу, довголіття і терпіння. Вона уособлює стійкість та міцність нашого народу, його глибоку прив'язаність до коріння та рідної землі. Кольори сорочки і вишивки виконані у стилі мілітарі, якому під час війни Володимир Зеленський надає перевагу.

Перша леді також опублікувала у себе у соціальних мережах фотографію у вишиванці, яку підписала дуже правильними словами. Судячи з коментарів, вони відгукнулися дуже багатьом українцям: "Хтось дістає її, дивом вцілілу, із шафи у зруйнованому будинку. А хтось втратив разом із домом. Хтось шукає її в іншій країні, куди вигнала війна. Хтось одягне її в рідному місті, де нарешті немає обстрілів. Хтось – в окупації, ризикуючи життям. А хтось зробить це взагалі вперше, бо вперше відчув таку потребу. Цей день українці відзначають багато років, але війна наповнила його новим щемливим змістом. Можливо, вперше ми так гостро відчуваємо сенс відомого вислову про «вишитий код нації». Вперше це стало настільки особистим і гострим. Вперше це про наші страшні втрати й про обов’язкову перемогу над ворогом і горем. З Днем вишиванки, друзі".

Читайте також