Британець пішки прийшов до Ужгорода з Будапешта та мобілізувався до ЗСУ

Британець пішки прийшов до Ужгорода з Будапешта та мобілізувався до ЗСУ

Громадянин Великої Британії Маркус Сміт пішки здолав шлях від Будапешта до Ужгорода з єдиною метою: приєднатися до лав ЗСУ. Доброволець пройшов понад 300 кілометрів за 8 днів, 6 годин, 36 хвилин і 14 секунд,повідомляє Закарпатський ОТЦК та СП.

- Я з Манчестера, - каже Маркус, - Останні кілька років війна у вашій країні висвітлюється по всьому світу на телебаченні. Вважаю, що ви заслуговуєте на велику повагу і честь, адже ви боретесь за мирне життя своєї країни. Я приїхав сюди, щоб спробувати допомогти вам у цій війні. На жаль Путін не хоче миру і я віддчуваю, що він не захоче зупинитися на Україні. Він захоче більше і більше, і це може призвести до третьої світової війни, в якій він буде як Гітлер. Він продовжить ходити з країни до країни, кажучи: «Я хочу це і це! І це мої правила!".

Британець додає: "Тому я тут, щоб боротися за українців і, сподіваюся, запобігти світової війни".

Пан Сміт також зазначив, що у другій світовій війні Велика Британія вистояла і зберегла свободу саме завдяки допомозі інших країн. Тому нині він робить усе, що в його силах, аби зупинити країну-агресора.

- Якби не ті хлопці, які пішли вперед, ми б програли ту війну. Якщо ми зараз не допоможемо вашій армії, то можемо опинитися в глобальному конфлікті і це буде дуже погано для всіх. Висловлюю повагу всім, хто зараз в армії і сподіваюся, що чоловіки, які ще вагаються чи брати зброю в руки, переосмислять свою позицію. Ми тут, щоби запобігти втратам життів в майбутньому. Glory to Ukraine! Героям слава!, - підсумував британський доброволець, якого мобілізував Ужородський РТЦК

Читайте також