Білки — на сніданок, вуглеводи — на вечерю
Якщо ви надумали зайнятися очищенням організму, необхідно переглянути своє ставлення до їжі
По-перше, необхідно знизити кількість м’яса в раціоні. Мало того, що воно важко перетравлюється, під час розпаду його тканин утворюються солі сечової кислоти — урати, накопичення яких призводить до утворення ниркових каменів.
По-друге, потрібно відмовитися від напівфабрикатів, багатих не лише на штучні добавки, а й надмірну кількість жирів та вуглеводів. Велика кількість не потрібних організму вуглеводів міститься і в різноманітних солодощах, цукрі, зефірі, збитих вершках.
По-третє, невдалі комбінації продуктів перешкоджають повноцінному процесу травлення. Організму потрібно докладати значних зусиль, щоб перетравити м’ясо з картоплею, бутерброд із ковбасою, пельмені й пиріжки з м’ясом. Однак правильно підібраний раціон не тільки не забруднює організм шлаками, а й очищає його.
У складі харчових родуктів є компоненти, які сприяють розщепленню і розчиненню шлаків і виведенню їх з організму. Насамперед — це кислоти натурального походження.
Основні принципи роздільного харчування полягають у тому, щоб під час їди не змішувати білкових і вуглеводних продуктів.
До білкових продуктів належать: м’ясо, ковбаси, шинка, риба, яйця; молоко і молочні продукти (сир, сметана); гриби, бобові, горіхи.
До вуглеводних продуктів: картопля, борошняні вироби (хліб, макарони, булки), крупи, солодощі, цукор, мед, варення.
Хоча роздільне харчування само собою не є методом очищення організму, але процес травлення буде відбуватися швидше й легше, зникне газоутворення. А звільнення організму від шлаків і залишків речовин відбуватиметься природно і не потребуватиме жодних додаткових зусиль.
Отже, з чого повинно складатися і який вигляд матиме меню роздільного харчування?
На сніданок з'їжте кашу з джемом, не додаючи масла, овочевий або фруктовий салат, чай або кава, але без молока чи вершків.
На обід приготуйте овочевий салат, шматок м’яса або птиці, відвареної або обсмаженої в грилі (обвалювати або обсмажувати в сухарях не варто). Можна з'їсти шматок сиру, випити узвару або кави з молоком без хліба і цукру.
На вечерю — порція сирих або тушкованих овочів, сир, йогурт, але знову без хліба і цукру. Меню можна змінювати, роблячи сніданок білковим, а вечерю — вуглеводною.
Такий спосіб харчування не лише позитивно вплине на ваше здоров’я, а й допоможе знизити вагу.