48 тонн кави на місяць переробляють на Рівненщині

48 тонн кави на місяць переробляють на Рівненщині

Компанія Royal-life переїхала в наш регіон після повномасштабного вторгнення з м. Гостомель на Київщині до смт Демидівки. У березні 2022-го впродовж трьох тижнів вдалося повністю перемістити свої виробничі потужності у приміщення колишнього молокозаводу, повідомляє пресслужба РОДА.

- Сьогодні відвідав одне із найуспішніших релокованих на Рівненщину підприємств – інтернет-магазин натуральної зернової кави Royal-life. Це одна із 40 компаній, яка облаштувалася у нас в області після повномасштабного вторгнення. Щиро радію, коли бачу досягнення бізнесу, який пише свою історію успіху на Рівненщині. Тим паче, що на виробництві працюють понад 50 найманих працівників, 8 з яких – внутрішньо переміщені особи, - сказав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час робочого візиту у Дубенський район.

Нині підприємство налагодило постачання зерен з багатьох країн світу (В’єтнам, Бразилія, Мексика, Колумбія, Папуа Нова Гвінея, Індія, Гватемала тощо). А також співпрацюють із організаціями Рівненської області щодо надання в оренду кавових машинок та кави. І навіть відкрили три власні кав’ярні: у Демидівці, Луцьку та Києві.

- За останній рік тут вже реконструювали діючий та створили ще один цех для обсмажуванню кави, закупили сучасне обладнання. Збільшили потужності удвічі. Наразі переробляють 48 тонн кавових зерен на місяць. Вони допомагають нашим Збройним силам і одночасно тримають «економічний фронт». Вчасно сплачують зарплати та податки. Тобто роблять для Перемоги максимум там, де вони є, - підсумував Віталій Коваль.

Читайте також