Як оформити «нічний» та пільговий тариф для електроопалення

Як оформити «нічний» та пільговий тариф для електроопалення

Із 1 червня в Україні діє нова ціна на електроенергію. Тепер побутові споживачі, незалежно від обсягу споживання, будуть платити 4,32 гривні за кожну кіловат-годину. Детальніше про це розповіли у Рівненській ОДА.

Водночас упродовж опалювального сезону – з жовтня 2024 року до 30 квітня 2025 року – мешканці Рівненщини, які користуються електроопалювальними установками, сплачуватимуть за пільговим тарифом 2,64 грн/кВт-год. Важливою умовою є те, що обсяг споживання не повинен перевищувати 2000 кВт/год на місяць.

Важливо також, щоб електроопалення було оформлене в установленому порядку. Для застосування тарифу на електроопалення споживачеві необхідно спочатку звернутися до ПрАТ «Рівнеобленерго». Передусім має бути оформлений паспорт точки розподілу електроенергії із зазначенням встановлення установки електроопалення. Потім потрібно звернутися до центру обслуговування споживачів ТОВ «РОЕК» із заявою про встановлення тарифу на електроопалення та укладання відповідного договору.

Також зберігається дія так званого «нічного тарифу» (при встановленому двозонному лічильнику). Він враховує використання кВт залежно від часу доби. За денний період тариф залишається стандартним, але з 23.00 до 7.00 споживачі платитимуть за кіловат-годину на 50% дешевше - 2,16 гривні.

Щодо встановлення такого приладу та його програмування за тарифами, диференційованими за періодами доби (тариф «день/ніч»), звертайтеся до ПрАТ «Рівнеобленерго».

Читайте також