Українцям розповіли, що не варто зберігати в смартфоні

Українцям розповіли, що не варто зберігати в смартфоні

Спеціаліст з кібербезпеки Ян Кошманюк розповів, що не варто зберігати в смартфоні.

Про це він розмовляв з GSMinfo. Експерт розповів, що тут можна дотримуватися одного правила: все, що ви готові зберігати в своїй поштовій скриньці в під’їзді, можна зберігати і в телефоні. Кошманюк зазначив, що рівень захищеності даних на смартфоні схожий з рівнем захищеності поштової скриньки. За словами експерта, зберігати дані на серверах і комп’ютерах, смартфонах, підключених до мережі, не можна. Кращий спосіб для зберігання – знімні носії ».

Експерт настійно рекомендує не залишати в телефоні записи з паролями і обліковими даними. Також він порадив використовувати різні паролі на різних сервісах. Крім того, варто їх частіше міняти.

Ще фахівець порадив завести карту для поточних розрахунків з невеликою сумою, не ставити ніде галочку «Запам’ятати мене», не зберігати на пристрої скани паспорта.

«На сучасних смартфонах зараз є функції, які дозволяють хоч трохи вас заховати: наприклад, у всіх нових версіях, на всіх платформах є галочка « Динамічно-змінна MAC-адреса », її треба ставити і при цьому відключати Bluetooth», – додав експерт .

 

Джерело: https://gsminfo.com.ua

Читайте також