У школах Рівненщини навчатимуть стріляти

У школах Рівненщини навчатимуть стріляти

Дрони, навчальні тири й макети, тренажери для серцево-легеневої реанімації та зупинки кровотечі незабаром з’являться в закладах освіти Рівненщини.

- Таке обладнання Міністерство освіти і науки планує закупити в межах оновлення предмета «Захист України». Очікується, що кошти будуть доступними для використання впродовж цього року. На ці потреби з державного бюджету для всіх областей вже виділено 1,74 мільярда гривень, – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Також він додав, що у планах оновлення закуплять аптечки, навчальні дрони й оснащення до них та навчальні набори для роботи з електронікою, зв'язком і 3D-друком, а також – навчання вчителів. До того ж, модернізація кабінетів та навчання вчителів охопить, крім шкіл, заклади професійно-технічної та фахової передвищої освіти.

- На Рівненщині такий пріоритет – не новий, до повномасштабного вторгнення учні старшої школи щороку проходили навчання на військовому полігоні. Нині відновлюємо ці процеси, але вже в закладах. Нагадаю, що в області функціонує більше 10 тирів. Там є макети зброї з лазерним випромінювачем, нерухомі та рухомі мішені, - зазначив Сергій Подолін.

Нагадаємо, що паралельно до оновлення програми триває розроблення навчальних програм, які будуть подібні як для дівчат, так і для хлопців, і охоплюватимуть багато однакових тем, повідомляє пресслужба РОДА.

Читайте також