У лікарні Вараша запрацювала потужна киснева станція

У лікарні Вараша запрацювала потужна киснева станція

У Вараській багатопрофільній лікарні запрацювала сучасна блочно-модульна киснева станція. Тепер вона є автоматизованою системою, яка самостійно виробляє і подає кисень.

«Це дуже важлива та знакова подія не лише для мешканців району, але й для усієї області. Адже тепер станція є автоматизованою системою, яка самостійно виробляє і подає кисень. А ще недавно медзаклад закупляв балони з киснем у Львові, яких вистачало не надовго», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Так, блочно-модульна киснева станція має досить потужні характеристики. А тому кожне ліжко пацієнта матиме власну точку для безперебійної подачі кисню.

«Станція здатна перекрити потребу у кисні до 105 балонів на добу, а також має низьке енергоспоживання. Ми зможемо забезпечити потребу у кисні для 220 ліжок», - розповідає директорка медзакладу Тетяна Латишенко.

Варто зазначити, що завдяки спеціальному бустеру, надлишковий кисень можна заправляти в балони для власного резерву або для реалізації іншим споживачам.

Обладнання лікарень кисневими станціями дозволить підготуватися до наступних хвиль коронавірусу та забезпечить киснем реанімаційних пацієнтів і після епідемії.

 

Читайте також