Цьогоріч СБУ Рівненщини затримали 32 осіб за підозрою у державній зраді

Цьогоріч СБУ Рівненщини затримали 32 осіб за підозрою у державній зраді

З початку року завдяки працівникам управління СБУ у Рівненській області отримали підозри майже 200 осіб. Зокрема, 32 з них - за державную зраду, 30 - за колабораціонізм та пособництво державі-агресору, 15 - за розповсюдження комуністичної символіки.

Про це під час брифінгу в РівнеОДА повідомила речниця Управління СБ України в Рівненській області Анна Свінціцька-Савчук.

- Одним із резонансних випадків стало затримання громадянина республіки Білорусь у січні цього року. Чоловік приїхав в Україну для коригування ударів по енергетичній інфраструктурі за завданням російської воєнної розвідки. До слова, цьогоріч ще троє осіб отримали підозру за передачу ворогу даних про ЗСУ, - розповіла речниця.

Крім цього, речниця управління СБ звернула увагу на питання звільнення полонених. Так, Служба безпеки України застерігає від шахрайських схем, коли невідомі особи можуть телефонувати та пропонувати «допомогу» у нібито визволенні родичів з полону.

- Якщо ви зіштовхнулися із такими випадками шахрайства, звертайтеся до Об'єднаного центру з координації пошуку та звільнення незаконно позбавлених волі осіб внаслідок агресії проти України, який працює при СБУ, - наголосила Анна Свінціцька-Савчук.

Контактні номери центру: +38(044)321-11-21, +38(098)321-11-21.

Читайте також