Шестирічна Даринка з Рівного потребує допомоги у лікуванні раку

Шестирічна Даринка з Рівного потребує допомоги у лікуванні раку

Вона усміхається і каже, що дуже сумує за братиком, якого не бачила вже кілька тижнів. Грається ляльками, заплітає їм коси, але ще не зовсім розуміє, чому у самої немає волоссячка і не може зробити собі гарну зачіску.

Шестирічна Даринка Пашко вже кілька років бореться зі страшною недугою – гострий лімфобластний лейкоз. Цей діагноз їй поставили у 2018 році. Пройшовши певний курс лікування, під час якого в дитини виявили ще й цукровий діабет, недуга, здається було, відступила. Проте нещодавно у неї стався рецидив.

- Все почалося з того, що в 2018 році у Даринки почала боліти ніжка, – розповідає мама дівчинки пані Вікторія. – Думали, можливо, десь вдарилася, але за три дні вона перестала ходити. Ми звичайно кинулися до лікарів і в Рівненській обласній лікарні нам поставили діагноз – реактивний артрит. Пролікувалися антибіотиками, ніби стало краще, але за якийсь час відмовили ручки. Знову аналізи, лікування, антибіотики, УЗД печінки, селезінки…

Врешті так ми опинилися в онкоцентрі, де і поставили цей страшний діагноз – лейкоз.

Батьки з дитиною пройшли лікування, але коли мали робити контрольну пункцію, Даринці знову стало гірше.

Даринка пережила дуже багато, було дуже важко. А зараз все буде набагато важче і фізично, і морально. Піти додому не можна, у неї болять ніжки, спинка… Треба пройти хімію, а попереду – пересадка кісткового мозку.

Прооперувати дівчинку можуть за кордоном або ж у Києві, що значно дешевше. Однак спочатку має відбутися ремісія – зникнути ознаки хвороби.

Мама Даринки сподівається на допомогу небайдужих людей, адже що раніше вдасться прооперувати доньку, то більше шансів у неї буде на одужання і повноцінне життя.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5168 7427 2457 8400 - мама Пашко Вікторія Валеріївна.

Читайте також