Сервіс

Сервіс "Ветеран" запроваджено у майже половині ЦНАПів Рівненщини

У 23 ЦНАПах області реалізують проєкт «Адмінсервіс «Ветеран». Зокрема, такими послугами віднедавна можуть скористатися мешканці Білокриницької та Демидівської громад, повідомила заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

- «Проєкт «Адмінсервіс «Ветеран» працює за принципом «єдиного вікна». Через нього можна дізнатися про можливості, які надає держава та органи місцевого самоврядування для своїх захисників, членів їх сімей, отримати інформацію з житлових, соціальних, адміністративних та земельних питань. Загалом спеціалісти надають такі послуги та консультації уже в 23-х ЦНАПах області із наявних 47, - сказала Іванна Смачило.

Вона також додала, що робочі місця працівників обладнані таким чином, що під час одного візиту ветерани та їхні рідні зможуть вирішити одразу кілька питань. Цей проєкт допомагає усунути організаційні перешкоди, які виникають у ветеранів війни у процесі отримання пільг і послуг, що надаються на державному та місцевому рівнях.

Читайте також