![Рівнянин привіз три «золота» із Кубку світу з танців на візках](/img/1140/rivnyanin-priviz-tri-zolota-iz-kubku-svitu-z-tants_20230918_1484.jpg)
18 вересня 2023, 13:00
Рівнянин привіз три «золота» із Кубку світу з танців на візках
З 16 по 17 вересня у словацькому місті Кошице відбувся Кубок світу зі спортивних танців на візках.
У складі національної збірної команди України Рівненську область представляв Іван Сівак. Рівнянин – багаторазовий чемпіон світу та Європи, заслужений майстер спорту міжнародного класу зі спортивних танців на колісних кріслах.
За підсумками змагань Іван Сівак посів три перших місця, у тому числі два «золота» – в індивідуальних змаганнях серед чоловіків та одне у парних змаганнях у парі з киянкою Оленою Данкевич.