Рівненського скульптора посадили на 15 років за вбивство 49-річної жінки

Рівненського скульптора посадили на 15 років за вбивство 49-річної жінки

До 15 років позбавлення волі засудив Острозький райсуд 54-річного скульптора Віктора Архіпова за убивство 49-річної Ірини Турчик та замах на вбивство 30-річного Дмитра Довгого.

54-річного чоловіка визнано винним в умисному вбивстві жінки та закінченому замаху на умисне вбивство товариша (ч.1 ст.115, ч.2 ст.15 п.13 ч.2 ст.115 КК України).

Суд повністю підтримав позицію прокуратури і призначив обвинуваченому 15 років позбавлення волі", - повідомили у прокуратурі.

Вказано, що прокурор у суді довів, що в січні 2020 року в Острозі, в майстерні, де працював скульптор, між ним та жінкою на побутовому ґрунті виникла суперечка, під час якої чоловік кухонним ножем завдав смертельного удару в груди потерпілої. Аби приховати сліди злочину, скульптор, вказала сторона обвинувачення, тіло жінки захоронив в насосній ямі своєї майстерні, засипавши його попелом.

А через місяць після цього, розпиваючи спиртне з чоловіком у тій же майстерні, його 30-річний знайомий поцікавився специфічним запахом, після чого отримав 3 удари в ділянку голови ножем-тесаком. Потерпілому вдалося вибігти з приміщення і таким чином врятувати собі життя.

Обвинувчений свою причетність до вчинення інкримінованих йому злочинів до останнього заперечував.

Вирок законної сили ще не набрав, сторони можуть оскаржити його в суді апеляційної інстанції.

Читайте також