Рибалка з Рівненщини став чемпіоном

На чемпіонаті України з ловлі риби на блешню рівнянин Іван Щевич (на фото по центру) посів перше місце в особистому заліку. У командному заліку рівненська команда посіла друге місце серед десяти областей.

На спортивних змаганнях з ловлі на блешню є певні правила: один спортсмен — одна вудка-блешня. Відстань до сусідської лунки — 5 метрів. Для кращої ловлі риби спортсмен повинен мати літру личинок мотиля. Змагання проводили по зонах у двох турах.

За словами чемпіона Івана Щевича, кожен учасник повинен мати хорошу фізичну підготовку, аби працювати фізично. Також потрібна якісна наживка та оснащення, бо риба на будь-що не клює.

Під час дводенних змагань Іван Щевич зловив 5 кілограмів 700 грамів риби. А рівненська команда посіла друге місце, набравши 13?135 балів та поступившись першістю Запоріжжю.