Літня спека з прохолодою: наскільки підстрибне температура в Україні

Літня спека з прохолодою: наскільки підстрибне температура в Україні

Тепле повітря, відсутність спеки, короткочасні дощі - чудові умови, щоб проводити якнайбільше часу на вулиці та насолоджуватися червнем.

Про прогноз погоди на найближчі дні розповіла синоптикиня Наталка Діденко.

Погода в Україні

8 червня, у середу, в Україні максимальна температура повітря коливатиметься в межах +24 +19 градусів. Водночас уночі все ще переважатиме свіжість та прохолода - від +11 до +18 градусів.

У більшості областей дощі 8 червня малоймовірні. Вони можливі в деяких західних регіонах, за винятком Тернопільщини та Хмельниччини, але локальні, короткочасні, зате з грозами. Щодо вітру, то він буде південно-східним, 3-8 метрів за секунду.

Погода в Києві

У столиці України 8 червня погода буде суха та тепла. Температура повітря впродовж дня становитиме +25+28 градусів.

Однак надалі денні температури будуть підвищуватися й до +30 градусів. Попри це свіжі ночі та ранки ще захищатимуть українців від нестерпної літньої спеки.

"Повітря - хоч пий, і вдома, і на вулиці комфортно, зайвий одяг варто передивитися і, можливо, віддати тим, хто його потребує, овочі та фрукти кольорами строкатими прикрашають полиці й вуличні базарчики, цвітіння красивенного навколо більшає - хіба алергікам трохи додає чхання. Цінуємо нашу природу, красу й літо і щодня дякуємо тим, завдяки кому цією красою можемо насолоджуватися", - написала синоптикиня.

Читайте також