Для батальйонів тероборони Рівненщини передали півтори тисячі бронежилетів

Для батальйонів тероборони Рівненщини передали півтори тисячі бронежилетів

Сьогодні передали  для сил тероборони Рівненщини 1556 бронежилетів четвертого класу захисту. Усі комплекти – 4 класу захисту, мають висновок балістичної експертизи. 

Про це повідомили у прес-службі Рівненської обласної військової адміністрації.

«Продовжуємо зміцнювати обороноздатність Рівненщини. 57 громад області виділили кошти на закупівлю військового обмундирування, а обласна військова адміністрація його закупила. Розподілили бронежилети для ТрО області за територіальним принципом, відповідно до виділених коштів. Також найближчим часом надійдуть 1554 закуплені каски. Дякую головам громад за єдність і розуміння. Наша згуртованість - це і є наша національна ідея», - розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Вараському району передали 386 бронежилетів, Дубенському району – 155, Рівненському району – 220, Сарненському району – 112, місту Рівне – 77 штук. 

Ще 606 бронежилетів отримала 104 бригада територіальної оборони. Крім того, бригаду  укомплектували комплектами супутникової платформи Starlink, потужними повербанками та Wi-Fi-роутерами.

Очільник області нагадав, що після збільшення повноважень, Рівненська ОВА підняла фінансування оборонної галузі області на 300%. Зокрема, раніше для 104 бригади тероборони придбали 40 сучасних радіостанцій та 7 комп'ютерів. 

Для забезпечення спорядженням військовослужбовців з обласного бюджету виділили 41,4 млн грн, у тому числі 24,7 млн грн надійшло від громад.

Читайте також