«Дія» повідомила про появу в Telegram фейкового чат-бота «єПідтримка»

«Дія» повідомила про появу в Telegram фейкового чат-бота «єПідтримка»

Розробники програми «Дія» виявили у Telegram фейкового чат-бота, який пропонує учасникам програми «єПідтримка» отримати 3 000 грн. Для отримання «допомоги» від держави необхідно подати заявку із зазначенням персональних даних.

Насправді йдеться про нову шахрайську схему. Оформити виплати можна лише в аплеті чи на порталі державного сервісу «Дія». Месенджер Telegram для отримання заявок від одержувачів виплат не використовується.

Якщо з вами раптово зв'яжуться шахраї, то в жодному разі не переходьте за надісланими ними посиланнями. На зловмисників можна поскаржитися адміністрації або їх заблокувати. Передавати їм платіжні реквізити не можна не під яким приводом. З офіційною інформацією про підтримку , що надається державою , можна ознайомитися на цьому сайті .

Раніше спеціалісти Держспецзв'язку зафіксували появу в месенджері фейкового чат-бота @Epitrumka_bot. Він обіцяє внутрішньо переміщеним особам оформити виплати. Для цього їм пропонується перейти за посиланням на веб-ресурс, який мімігрує під офіційний сайт ПриватБанку.

Читайте також