Змінив режисерське крісло на автомат: історія бійця із Зарічненщини

Змінив режисерське крісло на автомат: історія бійця із Зарічненщини

Віталій Бубнович родом із села Бродниця. Працював у Зарічненському будинку культури на посаді режисера. Ще торік він зі сцени вітав громаду з Днем Незалежності, а нині незалежність відстоює вже на війні, повідомляє "Полісся".

Строкову службу хлопець не проходив через стан здоров’я. Але коли отримав повістку, пройшов медкомісію і вступив до війська. Нині Віталій служить у 35-й окремій бригаді морської піхоти.

- У мене справді були серйозні проблеми зі спиною. Спочатку потрапив у ДШВ, але там не пригодився. У механізованих військах також не підійшов. Все ж прийняли на навчання за спеціальністю артилерійська розвідка. Так потрапив у 35-ту ОБрМП, - розповідає Віталій.

Хлопець відзначає важливість волонтерської допомоги на фронті. Коли навіть маленькі дрібниці здатні помітно полегшити життя солдатам.

- Кілька днів тому ми отримали від волонтерів "Старлінк". До цього у нас був лише один такий, і у випадку його пошкодження чи знищення ми залишилися б без зв’язку. А нещодавно нам довелося копати укриття в досить складних погодних умовах. Тому дуже допомогли гумові чоботи, які нам привезли волонтери. Радіємо і різним смаколикам, сухпайкам. Волонтерська допомога тут справді відчувається на повну, - розповів боєць.

Під час служби Віталій не забуває про свою цивільну професію. Після перемоги мріє втілити декілька мистецьких задумів.

Читайте також