Збирають гроші на відновлення будинку багатодітному

Збирають гроші на відновлення будинку багатодітному "кіборгу"

Житло ремонту не підлягає, його потрібно будувати заново. У пожежі ніхто не травмувався, зараз ветеран разом із дружиною та дітьми тимчасово живуть у свого брата.

Пожежа сталась у селі Лінчин колишнього Березнівського району. Віктор Свиридюк розповів, що причиною займання стало пічне опалення. Того дня він був на процедурах у лікарні, а дружина була вдома з дітьми. Про те, що у нього горить дім, йому повідомили односельчани.

- Я вийшов з кабінету процедур, зателефонував до дружини, запитав, що там вдома? Мені дружина відповіла, що грається в кімнаті з дітьми, що все гаразд. Я продовжив процедури. Тут телефон розривається, думаю, що там вже хочуть? І тут читаю, що в мене хата горить. Я вскочив з лікарні, зупинив автомобіль, який їхав у напрямку села, та й поїхав додому, – розповідає погорілець.

Чоловік додає, що гасити вогонь спочатку допомагали сусіди, потім приїхали дві пожежі машини, поліція та "швидка". Віктор з дружиною виховують семеро дітей.

- Сусіди вибили вікно, а дружина просто подавала всіх дітей через вікно. Всі живі та здорові. Будинок швидко згорів через те, що там був оздоблений дерев’яною вагонкою, яка була покрита лаком, тому вона швидко згоріла, – пояснює Віктор.

Він розповідає, що наразі родина тимчасово проживає у будинку брата, який нині проходить службу в зоні ООС. Але через пів року у нього закінчується контракт служби й він повертається додому.

- Будинок брата не для моєї сім’ї, адже у мене семеро дітей, а це маленька хатка. Мені потрібно за пів року повністю побудувати будинок. Тобто все прибрати, бо сказали, що згорілий відновленню не підлягає. Усі люди, хто приїздить, кажуть: "Шукай гроші, бо тобі потрібно будувати новий будинок", – розповідає чоловік.

Ветеран каже, що є багато охочих допомогти роботою, технікою, транспортом.

- Люди просять, щоб я їм дзвонив, писав і казав, на який день потрібно приходити, допомагати прибирати. Жінки казали, що готуватимуть хлопцям їсти. Я по селах їздитиму, проситиму пиломатеріали на дах. Також потрібні і гроші для купівлі блоків та бетону, щоб заливати фундамент, – розповідає багатодітний батько.

За повідомленням UA: Рівне-Суспільне

Номер картки Віктора Свиридюка в Ощадбанку

5167803217823066,

рахунок у цьому ж банку:

UA 133333680000026200510905914.

Читайте також