Заступник голови Рівненської облради має сплатити 500 тисяч застави

Заступник голови Рівненської облради має сплатити 500 тисяч застави

Вищий антикорупційний суд застосував запобіжний захід – 500 тисяч гривень застави до заступника голови Рівненської обласної ради Сергія Свисталюка. НАБУ і САП підозрюють його в одержанні такої самої суми як неправомірну вигоду.

Окрім того, його зобов’язали прибувати за кожною вимогою, не відлучатись за межі Рівненського району та міста Рівного без дозволу, повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи, утримуватися від спілкування з низкою осіб щодо обставин справи та здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру заступнику голови Рівненської облради. За даними слідства, наприкінці 2021 року підприємець на електронному аукціоні придбав непрацюючий дитячий санаторій, який колись перебував у комунальній власності. Заступник голови облради, дізнавшись, що покупець також хоче отримати у власність матеріальні цінності санаторію та землю під ним, пообіцяв сприяння. Йшлося про списання майна та ухвалення депутатами Рівненської облради рішення про продаж ділянки площею 5,4 га. За такі «послуги» посадовець у 2022-2023 роках отримав від підприємця неправомірну вигоду на загальну суму майже півмільйона грн.

Читайте також