Замість 16 райдержадміністрацій - чотири

Замість 16 райдержадміністрацій - чотири

На Рівненщині триває процес реорганізації районних державних адміністрацій, після якої їх залишиться лише 4 замість 16 (за кількістю нових районів).

Голова облдержадміністрації Віталій Коваль підписав розпорядження про утворення відповідних комісій з реорганізації старих РДА шляхом приєднання до реформованих чотирьох адміністрацій. Таким чином, повноваження, права та обов’язки старих РДА переходять до адміністрацій новоутворених районів.

Правонаступництво матимуть три РДА, що залишаються від попереднього адмінподілу – Дубенська, Рівненська, Сарненська. А також одна нова – Вараська. Вони успадкують майно попередніх райдержадміністрацій.

Так, до Рівненської РДА приєднуються Здолбунівська, Березнівська, Корецька, Костопільська, Гощанська, Острозька.

До Сарненської РДА – Дубровицька та Рокитнівська.

До Дубенської РДА – Демидівська, Млинівська і Радивилівська.

Ще із двох РДА – Зарічненської та Володимирецької – буде утворена одна РДА в новому – Вараському районі, де до цього була відсутня адміністрація.

Комісії з реорганізації реєструватимуть новоутворену РДА, вноситимуть зміни в реєстраційні документи діючих адміністрацій, припинятимуть юридичні дії старих РДА, проводитимуть інвентаризацію та передачу майна тощо. Також комісії мають звільнити або перевести на нову роботу працівників ліквідованих РДА.

На сьогодні триває добір кадрів на посади керівників нових чотирьох РДА, яких за поданням Кабміну призначатиме Президент України. Попередньо, завершити увесь процес планують у I кварталі 2021 року, повідомляє пресслужба РОДА.

Читайте також