Xiaomi поставила хрест ще на кількох свіжих смартфонах

Xiaomi поставила хрест ще на кількох свіжих смартфонах

Xiaomi припинила надавати технічну підтримку користувачам популярних смартфонів. Про це повідомляє китайське видання ITHome.

Журналісти послалися на заяву китайської корпорації. Згідно з офіційними даними, Xiaomi з 1 липня визнала застарілими кілька затребуваних пристроїв. До них відносяться Mi Max 3, Mi 8 Discovery Edition, Mi Mix 3 5G, Mi Play, Redmi S2 та Redmi 6 Pro.

Автори звернули увагу, що компанія визнала застарілим свій перший телефон із підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління – Mi Mix 3 5G. Девайс, що вийшов у травні 2019 року, окрім підтримки 5G отримав форм-фактор слайдера, 6,39-дюймовий дисплей Super AMOLED, процесор Snapdragon 855, подвійну камеру з об’єктивами роздільною здатністю 12 мегапікселів кожен.

У Xiaomi розповіли, що припинили виробництво застарілих смартфонів та їх компонентів. Також у сервісних центрах фірми можуть відмовити в обслуговуванні девайсів за відсутності запасних частин. “У міру старіння смартфонів компанія починає почуватися менш зобов’язаною надавати підтримку”, – зауважили автори видання.

Читайте також