В’язня-чоловіка перевели у жіночу тюрму
Бо сказав адміністрації, що є… трансгендерною жінкою. Невдовзі інша ув’язнена завагітніла. Тож «транссексуала» повернули на місце…
В’язень, який відбуває тривалий термін ув’язнення у тюрмі іспанського Аліканте (за крадіжки й пограбування), заявив адміністрації, що він є… трансгендерною жінкою. Мовляв, тіло як у чоловіка, але почувається кобітою…
Як розповіло видання Okdiario, обравши собі ім'я відомої іспанської співачки, в’язень попросив перевести його до жіночого блоку. Керівництво Пенітенціарного центру Alicante Cumplimiento побажання ув’язненого задовольнило.
Потрапивши до жіночого блоку, винахідливий в’язень підтвердив, що він є трансгендерною жінкою, причому гомосексуальної орієнтації… А через деякий час одна з ув’язнених повідомила керівництву, що завагітніла. Саме від новоприбулої «трансгендерної жінки-лесбійки».
«У в’язниці усі жінки приймали душ разом — біологічні й транссексуальні, — розповіли виданню Okdiario джерела у тюрмі Alicante Cumplimiento. — І при тому займалися сексом».
Ув’язнена спочатку хотіла перервати вагітність, але потім вирішила зберегти дитину. А її батька повернули до чоловічої в’язниці, оскільки, як з’ясувалося, усі його розповіді про трансгендерність були брехнею.
Після цього скандалу керівництво виправної колонії в Аліканте вирішило встановити у душових дві зміни: аби уникнути статевих контактів між особами, які називають себе трансгендерами, і біологічними жінками.
Ця історія стала наслідком ухвалення в Іспанії у березні цього року закону про гендерне самовизначення. Його лобіювала лівацька партія Podemos, яка в уряді Педро Санчеса була партнером Соціалістичної робітничої партії. Згідно з цим законом, будь-яка особа, якій виповнилося 16 років, може змінити свою стать (без попереднього рішення суду, гормональної терапії і хірургічного втручання). Треба лише написати у відповідний державний орган заяву (мовляв, маю чоловіче тіло, але почуваюся жінкою, або ж навпаки), заповнити спеціальну анкету та надати посвідчення особи й свідоцтво про народження. Уся процедура триває не більше чотирьох місяців. І ти вже не Хуан, а Хуаніта.
Зараз адміністрації іспанських в’язниць скаржаться на «юридичну плутанину». Новий закон ухвалили, а детальних рекомендацій щодо поводження з в’язнями, які змінюють стать під час відсидки, не надали.