Верховна Рада призначила трьох нових міністрів: результати голосування

Верховна Рада призначила трьох нових міністрів: результати голосування

У Верховній Раді відбулося голосування за призначення нових голів Міністерства охорони здоров'я, Міністерства інфраструктури та Міністерства розвитку економіки. Голосування проводилося на затвердження кандидатур Віктора Ляшка, Олександра Кубракова та Олексія Любченка.

Так, за результатами голосування міністром охорони здоров'я призначений головний санітарний лікар України, заступник голови МОЗ Віктор Ляшко. Проти його кандидатури проголосували 17 нардепів. 262 голосів були віддані на підтримку його кандидатури.

Далі пройшло голосування за призначення голови "Укравтодору" Олександра Кубракова на посаду міністра інфраструктури. Його кандидатуру підтримали 282 парламентарі. Виступаючи в Раді Кубраков пообіцяв країні нові вагони, нові колії та нові технології. Він зазначив, що він розуміє, що зараз цій обіцянці складно повірити, проте під час його роботи в "Укравтодорі" він зумів організувати роботу будівництва великої кількості доріг.

Також Рада 19 травня проголосувала за призначення на посаду голови Міністерства розвитку економіки нинішнього голови Державної податкової служби Олексія Любченка. Кандидатуру головного податківця країни підтримали 293 нардепи

Нагадаємо, 18 травня парламент відправив у відставку міністра економіки Ігоря Петрашка, міністра інфраструктури Владислава Криклія і міністра охорони здоров'я Максима Степанова. Що означають ці кадрові рішення влади, розповів нардеп III-VI скликань Тарас Чорновіл.

Також нагадаємо, що 19 травня нардепи не підтримали постанову №4105, яку ініціювала фракція партії Петра Порошенка "Європейська солідарність", що стосується створення Тимчасової слідчої комісії (ТСК) з питань розслідування справи "вагнерівців". При необхідних 226 голосах в залі набралося 97 голоси, з яких представників "Слуги народу" було всього лише 12 осіб.

Читайте також