Василь Вірастюк після 15 років шлюбу зі скандалом розлучається з дружиною

Василь Вірастюк після 15 років шлюбу зі скандалом розлучається з дружиною

Український спортсмен, заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк вирішив розлучитися із дружиною після 15 років спільного життя.

За словами Василя, рішення розійтися він ухвалив ще на початку жовтня 2022 року. Нардеп та спортсмен розповів, що домовитися мирно розійтися парі не вдалося. Вірастюк повідомив, що колишня дружина від нього вимагає аліментів на двох спільних дітей, але він таку суму не може потягнути.

- Я постійно допомагав і зараз допомагаю своїм дітям (фінансово, і це адекватна сума), але "апетит" дружини в рази перебільшує мої можливості, - розповів нардеп.

Зазначимо, що у Василя з дружиною Інною у шлюбі народилося двоє дітей - Олег та Олександр.

"Я готовий відповідати за дітей, і хотів би щоб вони проживали зі мною", - написав він у Фейсбук.

Вірастюк зазначив, що має намір ділити все нажите з дружиною майно через суд.

- Розподіл спільного майна: яким чином його буде розділено, вирішить суд. Вивчивши мою (нашу) декларацію 2020 року (з нерухомості), у мене (у нас) була можливість (ще до мого депутатства) забезпечити всіх дітей у перспективі окремими квартирами! – резюмував стронгмен.

До слова, перший шлюб спортсмена було укладено у 2003 році зі Світланою Забіякою – чемпіонкою України з фітнесу. Але екс-дружина спортсмена трагічно загинула. Вже 2007 року Вірастюк одружився вдруге з Інною, яка працювала в німецькій фармацевтичній компанії.

Читайте також