В Індонезії пітон проковтнув п’ятдесятирічну жінку

В Індонезії пітон проковтнув п’ятдесятирічну жінку

В Індонезії в селі Калемпанг (провінція Південне Сулавесі) шестиметровий сітчастий пітон вбив жінку і повністю її проковтну, повідомляє ВВС.

50-річна мати чотирьох дітей на ім’я Фаріда зникла в лісі, неподалік свого будинку. Вона пішла на ринок продавати овочі, але до нього так і не дійшла. Фаріда не повернулась на ніч, тому її чоловік занервував і скликав село на пошуки.

Наступного дня жителі в хащах знайшли речі жінки і біля них пітона з аномально великим черевом. Розрізавши його, вони побачили всередині тіло Фаріди.

- Якби я був із нею того дня, пітон би не наважився до неї доторкнутися. Я навіть уявити не можу, які страждання їй довелося пережити, — сказав чоловік Фаріди Ноні.

Подібні напади доволі рідкісні, але з останні 7 років це вже п'ятий випадок в країні. У 2017 і 2018 році пітони вбили двох фермерів. У 2022 році пітон проковтнув жінку в Західному Сулавесі, а у 2023 році в районі Тінанггеа фермера проковтнув восьмиметровий пітон.

Сітчасті пітони живуть у Південно-Східній Азії. Вони вважаються найдовшими зміями у світі. Їхній розмір перевищує 6,25 метра, а інколи може досягати 10 метрів. У джунглях Індонезії популяція сітчастих пітонів дуже велика. Здебільшого вони харчуються мавпами, свинями та іншими ссавцями. Полюють увечері та вночі, а дні проводять на деревах або в печерах.

Читайте також