Умисне вбивство та зберігання наркотиків: чоловіку з Рівненщини загрожує 8 років за ґратами

Умисне вбивство та зберігання наркотиків: чоловіку з Рівненщини загрожує 8 років за ґратами

Обвинуваченого 38-річного чоловіка визнано винним в умисному вбивстві 59-річного жителя смт Зарічне. Зокрема,під час затримання в кишені обвинуваченого був знайдений канабіс.

Про це розповідає Рівненська обласна прокуратура.

"У суді прокурором доведено вину чоловіка. Обвинувачений працював неофіційно електрозварювальником у приватного підприємця в Зарічному. Ввечері 23 травня 2020 року після спільного вживання алкогольних напоїв між роботодавцем та підлеглим виник конфлікт через оплату праці",- кажуть у прокуратурі.

Підлеглий, який раніше займався одним із видів бойових мистецтв і вже притягувався до кримінальної відповідальності, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, умисно наніс не менше семи ударів руками та ногами в голову потерпілого, від яких той впав і помер. 

Усвідомивши скоєне злочинець самостійно повідомив на лінію 102 про заподіяння смерті іншій людині. 

Суд визнав чоловіка винним і призначив покарання у вигляді 8 років та 6 місяців позбавлення волі. 

Крім того, під час затримання в кишені обвинуваченого виявлено особливо небезпечний та заборонений в обігу наркотичний засіб – канабіс. Чоловік пояснив, що зберігав вказану речовину для власного вжитку. Це кваліфіковано органом досудового розслідування як незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту (ч. 1 ст. 309 КК України), і потягло за собою покарання у вигляді 2 місяців арешту, що враховано при призначенні остаточного покарання.

 На даний час рішення законної сили ще не набрало.

 

Читайте також