У Рівному визначили переможців чемпіонату зі стрільби кульової серед осіб з вадами слуху

У Рівному визначили переможців чемпіонату зі стрільби кульової серед осіб з вадами слуху

Цими вихідними в обласному центрі зібралися спортсмени з Рівного, Острога та Волинської області, щоби позмагатися за перемогу в стрільбі кульовій. Організатором змагань є Рівненський регіональний центр «Інваспорт» - комунальний заклад Рівненської обласної ради.

Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

“У відкритому чемпіонаті області загалом взяли участь 13 спортсменів з вадами слуху. Змагалися у вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета). Переможців традиційно визначали серед чоловіків та жінок”, - кажуть у міській раді.

Перші місця здобули спортсмени з Волині Олександр Колодій та Наталія Димитрашко, «срібло» завоювали рівняни Володимир Денисюк та Валентина Пилипака, а треті місця посіли представник сусідньої області Віталій Завадський та вихованка Острозької спецшколи Оксана Таранець.

За підсумками змагань буде сформована збірна команда Рівненської області, яка з 01 по 07 березня братиме участь у чемпіонаті України зі стрільби кульової у приміщенні серед спортсменів з вадами слуху, які проходитимуть у Києві.

До слова, 12-13 лютого у Рівному також відбувся відкритий чемпіонат  області зі стрільби кульової у приміщенні серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Змагання проводили у вправі R-1 (стрільба з гвинтівки). За призові місця боролися 14 спортсменів з Рівного, Здолбунова, Острога та Березного.

Читайте також