На Рівненщині відзначатимуть 150-річчя від дня народження Лесі Українки

На Рівненщині відзначатимуть 150-річчя від дня народження Лесі Українки

На Рівненщині заходи мають відбутися упродовж лютого-квітня, адже 25 лютого виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

«Відкриття ювілейного року поетеси та драматургині відбудеться на Рівненщині вже незабаром. Ми підготували низку заходів, до яких залучені митці різних культурних закладів. Поетичний флешмоб, театральна виставка та музичний батл – ще не весь перелік заходів, який запланований до відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки», - розповіла  керівниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Зокрема, з 22 лютого у державному історико-культурному заповіднику Острога стартує міжмузейний мистецький проєкт «Вона в віки майбутні йти повинна».

24 лютого в обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація тематичної виставки «Лісова пісня». Початок о 12:00.

Урочистості до відзначення ювілею пройдуть 25 лютого - в день народження великої поетеси у залі камерної та органної музики. Початок о 13:00.

Цього ж дня в музично-драматичному театрі відбудеться прем’єрний показ театральної вистави за однойменним твором Лесі Українки «На полі крові». Початок о 19:00.

Також триватиме низка мистецьких та поетичних флешмобів, зокрема - «Читаємо Лесю» та «Відеомандрівка з Лесею».

 

Читайте також