У пожежі у нічному клубі Іспанії загинуло 13 осіб

У пожежі у нічному клубі Іспанії загинуло 13 осіб

Щонайменше 13 людей загинули внаслідок пожежі у нічному клубі у місті Мурсія на південному сході Іспанії, повідомляє ВВС-Україна.

Пожежа спалахнула у популярному нічному клубі Teatre, розташованому в районі Аталайас, в неділю близько шостої ранку за місцевим часом. Загалом, за даними влади, пожежа охопила три нічні клуби.

Місцеві ЗМІ повідомили, що серед загиблих було кілька членів однієї родини, яка відзначала день народження. За даними поліції, щонайменше 14 людей досі вважають зниклими безвісти, тому цілком імовірно, що кількість смертей зросте.

Невідомо, що саме спричинило пожежу, але мер Мурсії Хосе Бальеста повідомив журналістам, що пожежа спалахнула на другому поверсі клубу. Він також оголосив у місті триденну жалобу.

Дієго Сераль з національної поліції заявив, що впав дах клубу, і це дуже ускладнило пошук жертв і з'ясування причин трагедії.

Місцева газета La Verdad de Murcia розповіла про те, що одна 28-річна жінка відправила своїй матері голосове повідомлення, коли почалася пожежа, в якому сказала: "Мамо, я тебе люблю, ми скоро помремо". Вона була у клубі разом зі своїми друзями з сусіднього міста Каравака-де-ла-Крус.

Поки що невідомо, чи вдалося їй врятуватися. "Вони поїхали туди, бо в Караваку нічних клубів просто немає, - розповів її батько.

- Вона пішла туди лише вдруге у своєму житті.

Як повідомили представники екстрених служб, пожежникам вдалося проникнути всередину близько восьмої ранку, вони виявили чотири тіла, а приблизно через 40 хвилин — ще два. Четверо постраждалих перебувають у лікарні - вони отруїлися чадним газом. У місцевому спортивному комплексі проводять консультації для постраждалих. Пожежники виносять тіло із клубу. Остаточна кількість загиблих, найімовірніше, зросте.

Читайте також