У  Березному вже безкоштовно вставляють зуби захисникам

У Березному вже безкоштовно вставляють зуби захисникам

Березнівська стоматологічна клініка вже працює за урядовою програмою «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України», повідомляє пресслужба РОДА.

Це дозволяє учасникам бойових дій, військовослужбовцям і ветеранам скористатися послугами відновлення зубів безкоштовно. Послуги надають два стоматологи-ортопеди.

За словами першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна, ще три заклади у процесі підписання договору - це Рівненська обласна стоматологічна поліклініка, Сарненська стоматологічна поліклініка та Рівненська міська стоматологічна поліклініка.

Гранична вартість наданих медпослуг одному пацієнту не може перевищувати 14984 гривні. У перелік такої допомоги входять: стоматконсультація, рентген, або інші методи дослідження, виготовлення, встановлення та фіксація зубних протезів, знеболення тощо.

Пакет не передбачає видалення зубів, пародонтологічної підготовки та лікування, а також у вартість не входять штамповані коронки і литі конструкції. Ці послуги пацієнт можеь оплачувати самостійно або за рахунок окремих програм місцевого бюджету.

Читайте також