Трирічна дівчинка скаржилася на монстрів у своїй кімнаті. Виявилося, що це 60 тисяч бджіл бджоли

Трирічна дівчинка скаржилася на монстрів у своїй кімнаті. Виявилося, що це 60 тисяч бджіл бджоли

Коли 3-річна Сейлор Класс почала скаржитися на монстрів у своїй спальні, її батьки подумали, що це лише плід бурхливої дитячої уяви. Але потім бджоляр виявив над спальнею дівчинки десятки тисяч медоносних бджіл, пише ВВС

Сейлор з батьками живе в фермерському будинку в місті Шарлотт, Північна Кароліна. Вона скаржилася на "монстрів у стіні" своєї кімнати. Її мати Ешлі Массіс Класс і її чоловік особливо не задумувалися про це. Зрештою, недавно вони показували дівчинці мультик "Корпорація монстрів".

- Ми навіть дали їй пляшку води і сказали, що це спрей для монстрів, щоб вона могла віднадити будь-якого монстра вночі, - сказала мама дівчинки.

Але йшли місяці, а Сейлор ще наполегливіше запевняла, що у її кімнаті щось є. Це почало набувати сенсу, коли Массіс Класс помітила, що біля горища і димоходу їхнього 100-річного будинку рояться бджоли. Батьки подумали, що Сейлор могла чути їхнє дзижчання біля стелі спальні.

Массіс Класс подзвонила в компанію з боротьби зі шкідниками, яка виявила, що крилаті комахи були медоносними бджолами – цей вид під охороною в США. Вона та її чоловік зв’язалися з бджолярем, який помітив, що комахи летіли до підлоги на горищі – прямо над спальнею дівчинки.

Виявилося, що бджоли 8 місяців будували там величезний вулик. Бджоляр приніс тепловізійну камеру, щоб просканувати стіни в спальні трирічної дитини.

- Засвітилося, наче на Різдво, - каже Массіс Класс.

Бджоляр сказав, що ніколи не бачив, щоб вулик так глибоко опускався в стіну. Він відстежив його до отвору завбільшки з монету в кутку вентиляційного отвору на горищі.

Бджоляр – якого донька Массіс Класс почала називати мисливцем на монстрів – відкрив стіну, в якій виявив величезні стільники.

- Вони просто посипалися, як із фільму жахів, - каже Массіс Класс.

Бджоляр вилучив від 55 до 65 тисяч бджіл і 45 кілограмів стільників. Комах помістили в ящики і переселили до притулку для медоносних бджіл.

Читайте також