Сьогодні збірна України показала свій найкращий результат на Олімпіаді

У Пекіні вже наближається до свого завершення поки що повністю провальна для України Олімпіада. Сьогодні відбулася жіноча біатлонна естафета. Наша команда у складі Ірини Петренко, Юлії Джімі, Анастасії Меркушиної та Олені Білосюк фінішувала на сьомому місці.

Про це пише Рівне Експрес посилаючись на XSPORT.

На першому етапі Петренко не використала жодного додаткового патрона, що дозволило їй передати естафету десятої за 20 секунд від лідера. А ось слідом Джима провалила лежання, поїхавши на штрафний круг . Після завершення її етап Україна була 12-ою у більш ніж двох хвилинах відставання від лідера.

На третьому та четвертому етапах Меркушина та Білосюк показали ідеальну стрілянину та повернули «синьо-жовту» команду до топ-10. Як результат – збірна України фінішувала сьомою.

Виграли естафету представниці Швеції , друге місце у збірної Олімпійського комітету Росії , третє – збірної Німеччини . Головний лідери норвежки стали лише четвертими.