Рівнян запрошують позмагатись за фінансування на реалізацію екопроєктів

Рівнян запрошують позмагатись за фінансування на реалізацію екопроєктів

З 19 по 31 липня громадська організація Плато та міська ініціатива Сад історій за підтримки ПРООН в Україні у рамках Українського урбаністичного форуму організовують «Сафарі для громад у Рівному».

«Сафарі для громад» – програма, спрямована на залучення активних мешканців до пошуку природоорієнтованих рішень задля подолання екологічних проблем громад, ліквідації наслідків кліматичної зміни, нераціонального використання ресурсів.

Програма покликана навчити членів спільноти помічати проблеми і брати участь у розробці інноваційних рішень, що базуються на моделях, властивих природним екосистемам.

Долучитися до програми можна індивідуально або командами.

Індивідуальна участь передбачає:

- проходження тижневого онлайн-навчання про природоорієнтовані рішення;
- можливість за результатами тематичного тестування отримати сертифікат сафарі-амбасадора/ки.

Командна участь передбачає:

- проходження онлайн-навчання про природоорієнтовані рішення;

- розробку прототипів природоорієнтованих проєктів;

- змагання за фінансування на реалізацію проєктів (призовий фонд для команд-переможниць становить 60 000 грн).

Для реєстрації необхідно заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/safari_2021. Дедлайн реєстрації – 18 липня включно.

Програма може бути цікавою для громадських активістів, представників ОСББ і місцевих громад, освітян, урбаністів, ландшафтних дизайнерів та архітекторів, фахівців з корпоративної соціальної відповідальності та загалом для активних мешканців, що цікавляться темами збереження довкілля і підвищення екологічної свідомості.

Довідка: «Сафарі для громад»  – це програма, яка реалізується проєктом «Природоорієнотовані рішення для сталих міст» Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні. «Полювання» розпочалося у Києві восени 2019 року, а у 2020 році продовжилося у Львові та Білій Церкві. За результатами було реалізовано п‘ять природоорієнтованих рішень у Києві, а ще по одному проєкту втілюються в Білій Церкві та Львові. Також у рамках проєкту ГО «Плато» та Фондом захисту біорізноманіття України створено чат-бот @Safari_Community_bot на платформі Telegram, наповнений детальною інформацією про 26 природоорієнтованих рішень.

 

Контакти для ЗМІ: +380502762388, info@plato.lviv.ua

Локальна координаторка у Рівному: Вікторія Власюк, 0965653511

Читайте також