Рівненські патрульні вибороли перше місце у турнірі з мініфутболу

Учора у місті Здолбунів на майданчику зі штучним покриттям відбувся фінал чемпіонату серед поліцейських з мініфутболу. В змаганнях взяло участь 24 команди. Один матч складався із двох таймів по 10 хвилин.

Спортивні баталії на полі були не гіршими, ніж у професійному футболі, а напружена боротьба команд тримала у напрузі до останніх секунд матчу.
Під час гри всі учасники продемонстрували командну згуртованість, індивідуальну майстерність та бажання перемоги!
В запеклій боротьбі із рахунком 2:0 перемогу здобула, а разом із тим і футбольний трофей, команда управління патрульної поліції в Рівненській області
До речі, нашого поліцейського роти тактико-оперативного реагування Віктора Шурпика визнали кращим гравцем чемпіонату.