Ремонт дороги на Хотин завершують

Ремонт дороги на Хотин завершують

Ями, вибоїни та надщерблена бруківка. Такою донедавна була дорога у напрямку Рівне-Хотин. Наразі аварійні ділянки змінили на новеньке асфальтне полотно.

Загальна протяжність відремонтованої дороги становить 2,4 км, розповідають в обласному департаменті з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА.

- Наразі на дорозі аварійних ділянках дороги Рівне-Хотин по всій протяжності будівельники вже вклали щебеневу основу та перший шар асфальтобетонної суміші. Учора вони завершили встеляти другий шар асфальту, - розповідає начальниця обласного управління дорожнього господарства Зоряна Попова.

Вона додала, що окрім нового полотна, тут будуть велосипедні доріжки, які пролягатимуть паралельно до дороги. Їх планують влаштувати спеціальним покриттям, нанести розмітку та встановити необхідні дорожні знаки.

Нагадаємо, цього року на ремонт доріг місцевого значення для Рівненщини передбачили 460 млн грн з державного бюджету. За ці кошти запланували відремонтувати 22 дорожні об’єкти – це проблемні ділянки, мости. Майже чверть коштів передбачили на утримання автошляхів, повідомляє пресслужба РОДА.

Читайте також