Політ ракети в космос вперше транслюватимуть на YouTube

Політ ракети в космос вперше транслюватимуть на YouTube

В кінці червня компанія Virgin Orbit повинна відправити на орбіту ракету з малими супутниками на борту. Зокрема, вона доставить супутники Міністерства оборони США та Королівських військово-повітряних сил Нідерландів.

Нагадаємо, що це уже другий політ Virgin Orbit після успішного орбітального запуску в січні цього року. Крім того, ця місія унікальна тим, що вона вперше транслюватиметься на YouTube, причому обіцяють показати не тільки запуск, але і весь політ в космос.

 

На сьогоднішній день прямі трансляції космічних запусків в значній мірі є обов’язковими, особливо серед таких компаній, як SpaceX, Rocket Lab і Blue Origin. SpaceX навіть транслювала випробування прототипу Starship, в тому числі і невдалі запуски ракети, які супроводжувалися спалахами і руйнуваннями.

Virgin Orbit входить до складу корпорації Virgin Group, що належить британському мільярдерові Річарду Бренсону. Компанія спеціалізується на виведенні на орбіту невеликих космічних апаратів, причому нетрадиційним способом. Для цих цілей використовується модифікований літак-носій Boeing 747 з ракетою LauncherOne, яка запускається з-під його крила на висоті 11 км. І в цьому Virgin Orbit має певні переваги перед своїми конкурентами

Читайте також