Незвичайний суд: у Індії чоловік звинуватив жінку у тому, що схуд на 20 кілограм

Незвичайний суд: у Індії чоловік звинуватив жінку у тому, що схуд на 20 кілограм

Чоловік з міста Хісар, що в Індії, подав на розлучення. Причиною цього стало те, що він втратив за весь час шлюбу більше 20 кілограм і вважає, що винуватою в цьому є його дружина. Він зазначив, що жінка має дуже жорстокий характер, який і зіграв основну роль.

Про це повідомляє Times of India.

Одружилися подружжя в 2012 році. Разом вони займалися вихованням дочки. Чоловік розповів про те, що його дружина нічого не робила для того, щоб налагодити відносини з його ж родичами. Досить часто в їх сім'ї були скандали через різні дрібниці. Він відчував себе приниженим, але все ж вирішив деякий час почекати і до останнього сподівався на те, що дружина зміниться. Пройшли роки, а поведінка жінки ставало тільки гірше.

Чоловік почав звинувачувати свою дружину в надмірній жорстокості. Коли він звернувся в суд, то в заяві вказав, що схуд за час шлюбу до 53 кілограм з 74. Він також додав, що причиною є насильство психологічного характеру, яким всі ці роки займалася його дружина.

У свою чергу обвинувачена не вважає себе винною. Вона стверджує, що виконувала абсолютно всі подружні обов'язки, любила чоловіка, поважала його, але при цьому взаємності не відчувала.

Під час судового розгляду було встановлено, що жінка йшла від чоловіка в 2016 році і тоді вона залишила йому дочку, не роблячи в подальшому спроб з нею зустрітися. Родичі чоловіка оплатили їй повністю навчання, а також не вимагали від неї абсолютно ніякого приданого. Жінка подала апеляцію, щоб рішення про розлучення було скасовано, але це прохання було відхилено судом.

Читайте також