На Рівненщині розпочало роботу представництво Управління з питань зниклих безвісти за особливих обставин

На Рівненщині розпочало роботу представництво Управління з питань зниклих безвісти за особливих обставин

У Рівненській області розпочало роботу регіональне представництво управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин МВС. Регіональною координаторкою призначили Людмилу Кучер, яка вже має досвід роботи у цій сфері.

Людмила Кучер працюватиме на посаді головного спеціаліста відділу комунікації, взаємодії та інформування про стан розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Серед головних завдань представництва є:

* координація здійснення розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин; комунікація з родинами зниклих безвісти за особливих обставин та надання їм консультативної допомоги;

* моніторинг виконання заходів щодо розшуку; забезпечення функціонування Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин; розгляд звернень громадян.

Прийом громадян проводиться у понеділок та п’ятницю з 9 до 16 год. Телефон для звернень – (068) 060-46-65, (066) 055-34-84.

Нагадаємо, у вересні до функцій Міністерства внутрішніх справ передали питання осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Ці функції МВС здійснює разом з Міноборони та Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими.

Раніше питання зниклих безвісти належали до компетенції Мінреінтеграції.

Станом на жовтень в Єдиною реєстрі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, міститься понад 28 тисяч записів.

Читайте також