Біля пляжів Хургади з`явилася величезна акула

Біля пляжів Хургади з`явилася величезна акула

Чимало неприємних хвилин пережили туристи на пляжі Хургади у районі Фельфели. Причиною паніки стала велика акула, яку туристи виявили у морі, зовсім неподалік берега. Як повідомляють місцеві ЗМІ, небажаного гостя туристи помітили на морській прогулянці – і негайно зчинили тривогу, сильно злякавшись. На пляжах також здійнялася паніка.

Туристів спробував заспокоїти Хасан Аль-Тайєб, колишній глава Морської асоціації порятунку та захисту довкілля. Він заявив, що причина появи акули біля берегової смуги – не пошук їжі чи напад на людину. Найімовірніше, акула хвора чи поранена гвинтом кораблч, тому йде на мілководді, щоб урятуватися від хижаків і відновити здоров’я. Також він заявив, що за акулою вестиметься спостереження – щоб з одного боку убезпечити туристів, а з іншого – не дати загинути тварині, яка «необхідна для морського життя» та навколишнього середовища.

Зазначимо, побоювання туристів небезпідставні: акули мако – досить великі тварини. Середні екземпляри досягають близько 400 кг ваги та 3-4 метри завдовжки. Як і всі акули, вони є небезпечними сусідами на пляжах – і в Єгипті в цьому не раз переконувалися, більше того – в 2010 році акули мало не зірвали Єгипту високий туристичний сезон, в російську владу мало не заборонили туризм в Шарм-ель- Шейх через кілька нападів акул на туристів, причому всі ці ексцеси закінчилися трагічно.

 

 

Читайте також