Житель Індії найняв охорону для одного з найдорожчих манго в світі

Житель Індії найняв охорону для одного з найдорожчих манго в світі

В Індії житель штату Біхар найняв охоронців і встановив камери заради охорони манго сорту «Міядзакі», який є одним з найдорожчих в світі.

«Це найдорожче манго в світі, яке називають Тайо але Тамаго або Яйце Сонця і виростає в префектурі Міядзакі, Японія. Цьому мангового дереву 25 років. Воно було подаровано кимось дочці колишнього члена законодавчих зборів штату Аджіт Саркар. Це найдорожче манго в світі», — наводить ЗМІ слова господаря будинку Вікаса Даса.

Він розповів, що охороняють дерево місцеві жителі, крім того, встановлено відеоспостереження. Власник планує не продавати манго на ринку, а влаштувати торги. Він уточнив, що у нього особливий смак і запах.

Свою назву манго сорту «Міядзакі» отримали від префектури в Японії, де їх вирощують. Вага одного манго в середньому становить 350 г, воно багате антиоксидантами, фолієвою кислотою і бета-каротином. Також вміст цукру в ньому в середньому на 15% більше, ніж в інших сортах манго.

Вартість за манго цього сорту починається від 8 тис. рупій за кілограм ($ 107) і може доходити до 270 тис. рупій ($ 3,6 тис).

Читайте також