Укрпошта випускає оригінальний конверт з нагоди 25-ї річниці Конституції

Укрпошта випускає оригінальний конверт з нагоди 25-ї річниці Конституції

З нагоди 25 річниці Конституції України Укрпошта 28 червня вводить в обіг конверт з оригінальною маркою та проводить спецпогашення.

Про це повідомляють у прес-службі Укрпошти.

На конверті відтворено чорно-білий фрагмент першої сторінки офіційної газети Верховної Ради «Голос України» №118 (1368) за 29 червня 1996 р., де повідомлялося про ухвалення Основного Закону держави.

Марка надрукована на конверті у вигляді фото першої сторінки газети «Голос України» за 28 червня 1996 р. із зображенням мітингу на підтримку Конституції перед будівлею Верховної Ради.

Зазначається, що Укрпошта презентувала конверт із зображенням подій, що безпосередньо пов’язані з прийняттям Конституції. Ці фото миттєво переносять на 25 років назад, коли всі українці: хто вдома перед телевізором чи радіо, а хто стоячи навпроти Верховної Ради, чекали на ухвалення основного державного документа, який повністю і безповоротно визначав незалежність і суверенність України.

«Ми спеціально виготовили цей конверт великим тиражем – нехай якомога більше людей з усіх куточків України згадають цей надважливий історичний момент», – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Фото Сергія Ковальчука та Олександра Клименка, використані в ескізі конверту,  надані редакцією газети «Голос України». Тираж конверту – 350 тисяч примірників. Літерний номінал марки «V» відповідає тарифу пересилання непріоритетного простого листа вагою до 50 г у межах України.

Усі охочі 28 червня у Головпоштамті Києва зможуть здійснити погашення конверту спеціальним поштовим штемпелем.

Читайте також